استخراح مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه از بخشی از پایان نامه انجام می شود که حاصل تحقیق تخصصی خود نویسنده آن است و اصطلاحاََ کار نو و جدیدی در آن انجام شده باشد. لذا هرچقدر کیفیت کار انجام شده بالاتر باشد کیفیت مقاله نیز بالاتر خواهد رفت و شانس پذیرش در مجلات باکیفیت تر بیشتر خواهد شد.

مزایای استخراج مقاله از پایان نامه

با استخراج مقاله از منابع می توانید ضمن اثبات کیفیت پایان نامه از مزایای آن در مصاحبه کاری و تحصیلی استفاده کنید. موسسه شریف یار در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به شما کمک می کند به صورت تضمینی، کار پژوهشی خود را به مقاله ISI تبدیل کنید. استخراج مقاله از پایان نامه از اولویت های روند پژوهشی یک دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری می باشد.

شکل: نمودار روند استخراج یک مقاله از پایان نامه

صفر تا صد استخراج مقاله از پایان نامه در شریفیار

برای استخراج مقاله از پایان نامه و یا استخراج مقاله از متون تخصصی مورد نظر خود، لازم است فایل و یا فایل های مربوطه را پس از برقراری ارتباط با کارشناسان موسسه شریف یار برای آنها ارسال نمایید. پس از آن لازم است از لیست مقالات ISI، علمی پژوهشی، علمی تخصصی و یا اینترنشنال ارسالی از سمت موسسه شریف یار مجله مورد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از آن مقاله شما با بهترین کیفیت استخراج، ترجمه و ویراستاری و برای مجله ارسال و پیگیری پذیرش آن انجام خواهد شد. درطول این فرایند، کارشناسان شریف یار شما را گام به گام در جریان روند کار قرار خواهند داد.

اکسپت و چاپ استخراج مقاله از پایان نامه

همانگونه که اطلاع دارید، برای تایید مقالات شما در مصاحبه های تحصیلی و کاری، لازم است مقاله شما در مجلاتی که در لیست سیاه وزارت علوم و یا لیست سیاه دانشگاه آزاد نباشد. موسسه شریف یار این اطمینان را به کلیه متقاضیان می دهد که کلیه مجلات مورد معرفی از سمت این موسسه در لیست های سیاه نمی باشند.

همچنین متقاضی می تواند مجلاتی خارج از لیست موسسه شریف یار را نیز انتخاب نمایند و موسسه شریف یار در مجله مورد نظر متقاضی اقدام به سابمیت و اخذ پذیرش خواهد نمود.

 

6 دیدگاه

  1. باسلام میخواهم مقاله از پایان نامه برام آموزش دهید

  2. سلام خسته نباشید من هم میخوام ازپایان نامه ام مقاله استخراج کنم و وقت کمی هم دارم برای ارشد و دارای نرم افزار شبیه ساز…هزینه اش چگونه محاسبه میشه..ممنون میشم پاسخ بدید..

  3. سلام
    لطفا در خصوص استخراج مقاله از پایان نامه، توضیحاتی کلی ارائه دهید

  4. با سلام و عرض ادب. آیا در زمینه استخراج مقاله فعال هستید.

دیدگاه ها بسته شده است.