ترجمه مقاله ISI

موسسات آموزشی بسیاری در کشور در زمینه آموزش زبان و ترجمه مقاله ISI در حال فعالیت هستند که علاقه مندان با ثبت نام در این دوره ها و پرداخت هزینه مربوط به هر دوره می توانند از خدمات این موسسات بهره مند گردند.

هدف از برگزاری دوره های آموزش زبان و ترجمه در دپارتمان ترجمه شریف یار برگزاری دوره های آموزش زبان به شکل رایج موسسه ای نمی باشد بلکه دپارتمان ترجمه شریف یار به عنوان یکی از موسسات فعال در زمینه ترجمه متون انگلیسی یا فارسی به خصوص ترجمه مقاله ISI به صورت کاملا تخصصی در تلاش است تا با برگزاری دوره های آموزشی آزاد، دانش عمومی در زمینه زبان انگلیسی و ترجمه مقاله را ارتقاء دهد به همین منظور دوره های آموزشی مختلف با محوریت زبان انگلیسی و ترجمه مقاله در این موسسه تهیه گردیده است.

در ابتدای هر دوره آموزش زبان این دپارتمان از طریق ایمیل و همچنین صفحه دپارتمان شریف یار در شبکه های اجتماعی به علاقه مندان اطلاع رسانی می گردد. کلیه دوره های آموزشی دپارتمان ترجمه شریف یار رایگان هستند و دسترسی به کلیه متون و ویدئوهای آموزشی آزاد می باشد. جهت بهره گیری هر چه بیشتر از این دوره های آموزش، علاقه مندان می بایست ویدئوهای آموزشی را به دقت مطالعه نمایند و کلیه منابع معرفی شده در دوره را مطالعه نمایند تا در پایان دوره، بتوانند نتیجه مورد انتظار را دریافت نمایند.

کلیه ویدئوهای آموزشی ارائه شده در دپارتمان ترجمه شریف یار توسط زبان شناسان و اساتید برجسته زبان و در دانشگاههای تراز اول دنیا تهیه و در دپارتمان ترجمه شریف یار برای اولین بار به زبان فارسی ترجمه شده اند. دپارتمان ترجمه شریف یار از تمامی علاقه مندان دعوت می نماید تا نظرات و پیشنهاداتشان را جهت ارتقای این دوره های آموزشی از طریق ایمیل دپارتمان به اطلاع ما برسانند.

همچنین علاقه مندان می توانند دوره های آموزشی جدیدی را به کارگروه آموزش زبان و ترجمه مقاله این دپارتمان پیشنهاد دهند تا در دستور کار قرار گیرد. با توجه به گستردگی دوره های آموزشی، تمرکز کارگروه آموزش زبان دپارتمان ترجمه شریف یار بر روی مباحث آکادمیک و مورد نیاز در محافل علمی همچون اصول نگارش مقاله، گرامر و سبک در زبان انگلیسی، گفتگو در محیط های آکادمیک، اصول ترجمه و ترجمه مقاله به صورت کاملا تخصصی توسط ماشین و … نقطه می باشد. مباحث هر دوره به صورت هفتگی و با اطلاع قبلی بر روی سایت قرار می گیرد و دوره های جدید نیز به تمامی افرادی که ثبت نام نموده اند اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
30 + 2 =