دوره های آموزشی ترجمه

یکی از جدیدترین خدماتی که دپارتمان ترجمه شریف یار در زمینه آموزش ارائه خواهد داد، دوره های آموزش از راه دور کاملی است که توسط برترین اساتید دانشگاه های معتبر دنیا تدریس می شود. نکته مهمی که درمورد این دوره ها وجود دارد این است که مباحث مطرح شده در هر دوره لزوما در رابطه با یادگیری صرف زبان انگلیسی نیست، به این دلیل که ویدئوها و دوره های متعددی در زمینه آموزش زبان انگلیسی از سطح ابتدایی تا پیشرفته در بازار موجود است، بنابراین علاقمندان برای یادگیری سطوح مختلف زبان می توانند از این دوره ها که به آسانی در دسترس است، استفاده کنند.

دوره هایی که توسط دپارتمان شریف یار تهیه شده، از سطح آموزش محض زبانی فراتر رفته و دوره های کاملاً تخصصی در زمینه های گوناگون را در بر می گیرد.. دوره ها به صورت هفتگی به همراه زیرنویس فارسی در سایت شریف یار قرار می گیرد. علاقمندان برای آگاهی از دوره ها و نحوه برگزاری آنها می توانند با عضویت در سایت یا پیوستن به اینستاگرام مجموعه، از این امکان بهره بگیرند.

دپارتمان ترجمه شریف یار:

 

 

جهت سفارش ترجمه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل [email protected]  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09020089129 پیامک کنید