خدمات ویرایش ترجمه

خدمات ویرایش ترجمه

ویرایش ترجمه

شاید شما هم تجربه کرده باشید. وقتی متنی را می نویسید و پس از مدتی به آن رجوع می کنید می بینید اشکالات گرامری ساختاری و حتی املایی در متن وجود دارد که در زمان نگارش به آنها توجه نکرده بودید. این مشکل زمانی دوچندان می شود که شما بخواهید متنی را به زبانی غیر از زبان مادری خود نگارش نمایید. از همین روی، سرویسهای تصحیح و ویرایش ترجمه در سطح بین المللی به وجود آمده اند تا با یاری افرادی متخصص و حرفه ای متون را تصحیح و غلط گیری نمایند.

مشکلات نگارشی در متون انگلیسی تالیف شده توسط محققین کشورمان نیز به کررات دیده شده است و گاها حتی دیده شده است که یک مقاله علمی با محتوای قابل دفاع متاسفانه به دلیل ضعفهای نگارشی در ژورنال مناسبش پذیرفته نشده است. از این رو و با توجه به درخواست مکرر کاربران، دپارتمان تخصصی ترجمه شریف یار تصمیم به ایجاد سرویس تصحیح (proofreading) و همچنین ویرایش (Editing) متون انگلیسی گرفته است.

این سرویس ها برای ارائه یک متن بدون خطا، عاری از اشتباهات تایپی و خطاهای اساسی در دستور زبان، نقطه گذاری، املا و… طراحی شده اند و به محققینی که خودشان توانایی ترجمه یا نگارش متون انگلیسی را دارند یاری می رساند تا متونی صحیح و قابل نشر آماده نمایند که خوشبختانه با استقبال گسترده متقاضیان مواجه شده است. ویرایش ترجمه و تصحیح متون انگلیسی در دپارتمان ترجمه شریف یار در دو سطح عادی و پیشرفته صورت می پذیرد. علاوه بر این دو سطح ویرایش ترجمه، این دپارتمان خدمات مرتبط با بازنویسی متون انگلیسی را نیز به علاقه مندان ارائه می نماید.

خدمات تصیح و ویرایش ترجمه عادی

در سرویس تصحیح و ویرایش ترجمه عادی، تمامی متن مورد مطالعه قرار می گیرد و از نقطه نظر دستور زبان انگلیسی، صحیح بودن املای واژه ها، رعایت قواعد علائم گذاری (نقطه گذاری) و یکپارچگی متن مورد بررسی قرار می گیرد و تصحیح می شود. این سرویس برای افرادی که از سطح زبانی بالایی برخوردارند و تنها جهت اطمینان بیشتر و تصحیح نهایی متون مورد نظرشان توسط افراد انگلیسی زبان یا خبره در این حوزه متونشان را واگذار نمودند، مناسب است. برای بررسی متون مورد نظرتان و برآورد هزینه ویرایش ترجمه لطفا فایل متون مورد نظرتان را در قسمت سفارشات یا در بالای صفحه آپلود نمایید تا پس از ارزیابی توسط متخصصین، نتیجه آن در اسرع وقت به اطلاع شما رسانده شود.

 

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09020089129 پیامک کنید