معرفی کتاب زبان

معرفی کتاب زبان

امروزه با توجه به نیازی که جوامع به برقراری ارتباط با یکدیگر دارند، لزوم فراگیری زبان های مختلف برای رفع نیازهای مذکور کاملاً احساس می شود. اما یادگیری همه زبان ها برای همگان میسر نیست، درنتیجه انتخاب زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی و واحد به عنوان پلی برای برقراری رابطه در سراسر جهان کاملا راه گشا بوده است. با نظر به این مساله آموزش زبان انگلیسی در چهار سطح خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری در همه کشورها در طول سال های متمادی در حال انجام است.

در همه کشورها از جمله کشور ما ایران آموزشگاه های زیادی برای آموزش این زبان تاسیس شده. همچنین به دلیل توجه اکثر والدین به آموزش این زبان برای فرزندان خود، مدارس نیز برنامه های مبسوطی برای آموزش زبان انگلیسی در سنین مختلف به صورت کلاس های فوق برنامه فراهم آورده اند. در این میان بعضی از افراد تمایل به یادگیری این زبان به صورت آموزش از راه دور، غیرحضوری و خود آموز دارند. موسسه شریف یار علاوه بر فراهم آوردن امکان برای آموزش از راه دور که در بخش ویدئوهای آموزشی به تفضیل به آن پرداخته شده است، اقدام به معرفی کتاب زبان برای فراگیری به صورت خودآموز و همچنین سایر موضوعات مرتبط برای یادگیری و تقویت این زبان کرده است.

افرادی که علاقمند به یادگیری و استفاده از این دسته از کتاب ها هستند می توانند در این قسمت این کتاب ها را دانلود نمایند. در میان کتاب های معرفی شده، کتاب هایی قرار خواهد گرفت که از بحث آموزش صرف زبان انگلیسی فراتر می رود و شامل کتاب هایی با مباحث تخصصی تر و جذاب تر می شود، در این قسمت ما بخشی را به بحث های مربوط به نقد و بررسی نظرات کاربران اختصاص خواهیم داد. علاقمندان به شرکت در بحث های مربوط به نقد و بررسی این امکان را خواهند داشت تا نقدها و نظرات سازنده خود را در این بخش به اشتراک گذاشته و از نظرات دیگران نیز بهره مند شوند.

۲

دپارتمان ترجمه شریف یار:

 

 

جهت سفارش ترجمه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل [email protected]2 اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09020089129 پیامک کنید