قیمت ترجمه مقاله عربی

چرا عربی؟؟؟
زبان عربی با توجه به داشتن گویش وران قابل توجهی که در سراسر دنیا به این زبان تکلم می کنند و همچنین لهجه های مختلفی که در کشورهای عربی ازین این زبان استفاده می کنند دارای اهمیت بسیاری می باشد. این زبان جزء شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است
در ایران نیز با توجه به غالب بودن دین اسلام -کتاب قرآن- وجود رشته های مختلف عربی در دانشگاههای سراسر کشور و هم وطنان عرب زبان به خصوص در استان خوزستان نیاز به گسترش ترجمه از این زبان یا به این زبان و حتی یادگیری آن کاملاً محسوس می باشد. ترجمه جدی آثار از زبان عربی در ایران بیشتر به بعد دوره اسلامی بر می گردد و این آثار شامل ترجمه قرآن- احادیث روایات و خطابه های پیامبر و ائمه آثار منثور و منظوم می باشد.
بخش ترجمه موسسه علمی پژوهشی شریف یار از ابتدا شروع به کار موسسه فعالیت قابل توجهی در زمینه ارائه انواع خدمات مربوط به ترجمه انواع متون عمومی و تخصصی در رشته های مختلف انجام داده است. در حال حاضر موسسه به منظور گسترش خدمات مربوط به ترجمه اقدام به راه اندازی بخش ترجمه عربی کرده است تا بار دیگر بتواند خدمات قابل قبول و موثری را در زمینه ترجمه متون از زبان عربی به فارسی و فارسی به عربی ارائه نماید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
9 + 23 =