درباره ترجمه

درباره ترجمه اختصاص دارد به تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت انجام ترجمه های قابل استناد و کامل در دپارتمان ترجمه شریف یار و همچنین به صورت هفتگی نکات آموزشی جذابی در این قسمت برای علاقه مندان قرار خواهد گرفت. با وارد نمودن ایمیل خود در بالای صفحه مربوط به نکات آموزشی، تمامی این نکات در بازه های زمانی مشخص برای شما ایمیل خواهد شد. این نکات آموزشی شامل مقالات جدید در ارتباط با ترجمه، موارد آموزشی، اشتباهات رایج و … خواهد بود.

علاوه بر ایمیل با ملحق شدن به ما در شبکه های اجتماعی (مثل اینستاگرام) تمامی این نکان جالب را به صورت مداوم دریافت خواهید نمود. از دیگر بخشهای این قسمت اخبار ترجمه است که به دو قسمت تقسیم می گردد: اخبار دپارتمان و اخبار ترجمه. با پیگیری اخبار در سایت دپارتمان ترجمه و یا با عضویت در خبرنامه و همچنین با ملحق شدن به ما در اینستاگرام از جدیدترین اخبار در ارتباط با ترجمه و همچنین پیشرفتهای تکنولوژی مرتبط با ارتقای سطح ترجمه توسط ماشین ها مطلع خواهید شد. علاوه بر اینها در قسمت فرهنگ لغات برخی از فرهنگهای لغات مفید و سودمند به شما معرفی می گردد و برخی از آنها نیز جهت دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
یکی از پربازدید ترین و پرطرفدارترین بخشهای وب سایت دپارتمان ترجمه شریف یار، بخش دانلود کتاب زبان می باشد. در این قسمت مجموعه کاملی از کتابهای مرتبط با یادگیری زبان و همچنین ترجمه برای علاقه مندان قرار گرفته است. هدف اصلی دپارتمان ترجمه شریف یار از ایجاد این قسمت جهت دانلود رایگان کتابهای زبان، ایجاد فرصت برابر جهت آموزش زبان و همچنین کمک به ارتقای سطح ترجمه های انجام گرفته توسط علاقه مندان خواهد بود. با نظر به توجه گسترده علاقه مندان و بازدیدهای فراوان از بخش درباره ترجمه، این دپارتمان در نظر دارد قسمتهای جذاب دیگری را نیز به این قسمت اضافه نماید و در راستا از هرگونه پیشنهاد یا انتقاد شما استقبال می نماید.

 

دپارتمان ترجمه شریف یار:

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09020089129 پیامک کنید