ترجمه تخصصی مقاله برق (متون تخصصی رشته برق)

ترجمه تخصصی مقاله برق نیاز به تخصص فراوان دارد. از میان تمامی رشته‌های مهندسی، اساتید و دانشجویان رشته برق بیشتر از بقیه اقدام به چاپ مقاله می‌کنند. فرقی نمی‌کند کدام گرایش باشد، همه دانشجویان گرایش‌های برق اعم از مهندسی برق الکترونیک، مهندسی برق مخابرات، قدرت یا کنترل، همه ساله مقالات زیادی را منتشر می‌کنند.

ترجمه تخصصی مقاله برق به اندازه چاپ مقاله برق دارای اهمیت است. ترجمه تخصصی مقاله برق در موسسه شریف یار به دو صورت انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی انجام می‌شود.

فواید ترجمه تخصصی مقاله برق از انگلیسی به فارسی

خواندن کتاب‌های قطور درسی و دانشگاهی برای دانشجویان امری دشوار و غیرممکن است. چراکه معمولاً در کتاب راجع به یک موضوع مطالب گزاف زیادی نوشته شده است. اما مقالات رشته برق بسیار مختصر و مفید به تبیین یک موضوع می‌پردازد.

همچنین خواندن مقالات برای دانشجویان بسیار راحت‌تر از کتاب است. ترجمه تخصصی مقاله برق از انگلیسی به فارسی موجب بهبود و ارتقا سطح علمی کشور می‌شود. دانشجویان و اساتید ما می‌توانند از جدیدترین یافته‌های علمی رشته خود در دنیا بهره‌مند شوند.

برای چاپ کتاب نیز باید برخی از مقالات روز دنیا را به فارسی ترجمه کرد. مقالات یکی از منابع مهم برای نگارش پایان نامه و کتاب به حساب می‌آیند.

فواید ترجمه تخصصی مقاله برق از فارسی به انگلیسی

دانشجویان و اساتید برای چاپ مقالات خود در مجله های ISI و همچنین به اشتراک گذاشتن یافته‌ها و نظریات جدید خود با دیگر مردم دنیا باید مقالات خود را ترجمه کنند. چاپ مقالات در مجله‌های ISI نیاز به ترجمه تخصصی و بدون ذره‌ای غلط دارد. کوچک‌ترین غلط‌های نگارشی و ادبی می‌تواند مدت‌ها تلاش یک متخصص رشته برق را به باد فنا دهد.

بدین منظور موسسه شریف یار همه ترجمه‌های شما را به مترجمینی که فارغ التحصیل رشته برق هستند می‌سپارد تا ترجمه‌ای با کیفیت به مشتریان عزیز تحویل نماید. افرادی که علاوه بر لغات تخصصی بر کلیه دستورات نگارشی انگلیسی و فارسی تسلط کافی دارند.

چه مترجمی برای ترجمه تخصصی مقاله برق مناسب است؟

معمولاً کسانی که فارغ التحصیل رشته برق هستند یا افراد باسابقه در زمینه ترجمه مقالات این رشته می‌توانند درک خوبی از اصطلاحات تخصصی رشته برق داشته باشند. ما در شریف یار مقاله شما را به فارغ التحصیلان رشته برق می‌سپاریم تا ترجمه‌ای با کیفیت را به شما مشتریان عزیز تحویل دهیم.

واحد ترجمه تخصصی برق و الکترونیک مرکز خدمات ترجمه موسسه شریف یار

واحد ترجمه تخصصی برق و الکترونیک موسسه شریف یار از ده‌ها مترجم حرفه‌ای فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا تشکیل شده است. فارغ التحصیل هایی از گرایش‌های مختلف برق عضو تیم ترجمه تخصصی هستند.

قبل از عضویت از آن‌ها آزمون مترجمی مرکز خدمات شریف یار گرفته می‌شود و تنها در صورت کسب نمره قبولی می‌توانند به عنوان مترجم در موسسه شریف یار به فعالیت بپردازند. در مرحله بعد برای آن‌ها دوره آموزشی مترجمی برگزار می‌شود تا قابلیت‌های خود را در ارتباط با ترجمه تخصصی مقاله برق از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی بالا ببرند.

پس از اتمام این مراحل برای پذیرش سفارش ترجمه‌های مشتریان موسسه آماده می‌شوند. بنابراین کیفیت ترجمه‌های این موسسه یک بار دیگر توسط مرکز خدمات ترجمه شریف یار مورد بازبینی قرار می‌گیرند.

انواع ترجمه تخصصی مقاله برق

امروزه اکثر مقالات برق به دو روش انجام می‌پذیرد:

ترجمه توسط مترجم آنلاین

در این روش ترجمه توسط کامپیوتر صورت می‌گیرد. نمونه جهانی و پراستفاده این نوع ترجمه گوگل ترنسلیت است. در این متد، گوگل ابتدا زبان مبدأ را به انگلیسی ترجمه کرده و سپس آن را تبدیل به زبان مقصد می‌کند.

اصولاً ترجمه توسط کامپیوتر زیاد دقیق نیست چراکه در این روش از ترجمه تحت اللفظی لغات استفاده می‌شود. در این متد به روح مقاله توجهی نمی‌شود و ممکن است معانی جملات و پاراگراف‌ها به درستی ادا نشود.

ترجمه توسط سایت‌های ترجمه آنلاین

در این روش یک سایت داریم که پلی ارتباطی میان متقاضیان ترجمه و مترجمین است. فقط کافی است تا درخواست خود را در این سایت‌ها ثبت کنید و سفارش شما به تیم انسانی متخصص ترجمه سپرده می‌شود.

این روش محاسن بسیاری دارد. عمده آن‌ها عبارت‌اند از:

 • انتقال درست احساسات و مفاهیم ذهنی
 • معادل‌سازی بهتر اصطلاحات و لغات تخصصی
 • کیفیت بالای ترجمه
 • روان بودن ترجمه

روال انجام ترجمه تخصصی مقاله برق و الکترونیک در موسسه شریف یار

برای استفاده از خدمات ترجمه مقاله برق، ابتدا باید در وب‌سایت موسسه شریف یار ثبت سفارش کنید. بعد از این مرحله کار شما به صورت تقریبی در زمانی کوتاه قیمت گذاری می‌شود. ترجمه در زبان‌های مختلف نظیر انگلیسی، روسی، چینی، فرانسوی و دیگر زبان‌های رایج دنیا قابل انجام است.

ترجمه مقالات برق تنها به مترجمین متخصص این رشته تحویل خواهد شد و قابل رؤیت به وسیله مترجمان دیگر رشته‌های نیست. بهتر است هنگام ثبت درخواست نسخه‌ای از مقاله‌ای که می‌خواهید ترجمه شود را آپلود کنید تا امکان قیمت گذاری آسان‌تر شود.

مزایای انجام ترجمه تخصصی مقاله توسط شریف یار:

ترجمه توسط تیم تخصصی دپارتمان برق شریف یار مزایای زیادی دارد. مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 • کیفیت عالی و روان
 • خالی از هر نو. ع غلط نگارشی، دستوری و ادبی
 • امکان دریافت بخش به بخش مقاله
 • قیمت گذاری رایگان سفارش
 • امکان تصحیح ترجمه توسط مترجم
 • امکان ترجمه فوری و سریع
 • بازبینی ترجمه انجام شده توسط تیم متخصص و واحد ترجمه تخصصی برق شریف یار
 • پشتیبانی کامل
 • دریافت فایل تایپ شده ترجمه
 • قیمت ارزان و رقابتی ترجمه تخصصی
 • گارانتی ترجمه انجام شده توسط موسسه

جمع‌بندی

ترجمه تخصصی مقاله برق یکی از خدمات درخشان موسسه شریف یار است. این موسسه با سال‌ها تجربه در امر ترجمه مقالات گرایش‌های مختلف آماده خدمت رسانی در سریع‌ترین زمان ممکن به شما دانشجویان و اساتید عزیز است. ما با دارا بودن تیمی حرفه‌ای، متخصص و مترجمینی که از بهترین دانشگاه‌های داخلی و بین المللی فارغ التحصیل هستند، بهترین ترجمه‌های تخصصی را ارائه می‌دهیم.

فقط کافی است تا با مشاوران ما در موسسه تماس بگیرید تا بهترین خدمات را از ما دریافت کنید. ترجمه نیازمند دقت و تخصص بالایی است بنابراین باید به دست افراد توانمند، ماهر و باتجربه سپرده شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
17 + 19 =