چاپ کتاب در انتشارات خارجی

چاپ کتاب در انتشارات خارجی

چاپ کتاب در انتشارات خارجی امتیاز زیادی در رزومه تحصیلی و شغلی افراد دارد. به همین دلیل بسیاری از دانشجویان، اساتید و سایر افراد برای قبولی در مصاحبه دکتری، مصاحبه شغلی و ارتقا مقام تلاش می‌کنند تا کتابی را به نام خود چاپ کنند. یکی از بهترین راه‌ها برای این کار، تبدیل پایان نامه به کتاب است.

چاپ پایان نامه به صورت کتاب

اگر شما تصمیم گرفته‌اید تا پایان نامه خود و نتایج آن را منتشر کنید، دو گزینه برای انتخاب دارید: استخراج مقاله از پایان نامه، تبدیل پایان نامه به کتاب.

در صفحه “ تبدیل پایان نامه به مقاله” در مورد استخراج مقاله از پایان نامه توضیحاتی ارائه شده است.

در مطلب پیشرو تلاش شده تا نکات مرتبط با تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن در انتشارات خارجی مورد بررسی قرار گیرد.

برای چاپ کتاب، نخست شما باید یک ناشر برای کتاب خود پیدا کنید. برای این کار بهتر است با ناشرانی که در رشته تخصصی و موضوع مرتبط با  پایان نامه شما فعالیت می‌کنند، مکاتبه کنید. همچنین توصیه می‌شود با برخی از ناشران دانشگاهی مشورت کنید زیرا ممکن است آن‌ها علاقمند به موضوع پایان نامه شما بوده و بخواهند پایان نامه شما را در قالب کتاب منتشر کنند.

شما باید یک پروپوزال از کتاب خود تهیه کرده و آن را به ناشر ارسال کنید. در این پروپوزال شما باید بخش‌های مهم کتاب خود را نوشته و اهمیت آن را برای ناشر توضیح دهید.

کتاب چاپ کنید؛ حتی یک جلد!

فرآیند چاپ به شیوه‌ای که در بالا مطرح شد، کمی زمان‌بر است. ممکن است نیت و قصد شما از تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن به نام خود این باشد که از امتیاز کتاب در رزومه خود در مصاحبه دکتری و یا ارتقا شغلی استفاده کنید و شما به درآمد حاصل از فروش کتاب نیازی نداشته باشید. در چنین شرایطی شما می‌توانید خودتان پایان نامه را به کتاب تبدیل کرده و آن را با هزینه‌های شخصی خود چاپ کنید. در این روش، معمولاً نویسنده و دانشجو ترجیح می‌دهد تا تعداد کم و محدودی از کتاب را چاپ کند تا هزینه‌های خود را کاهش دهد.

لینک‌های مفید دیگر را نیز مطالعه کنید.
چاپ دیجیتال کتاب (کتاب الکترونیکی)
طراحی جلد کتاب
تبدیل پایان نامه به کتاب
چاپ کتاب از پایان نامه

چاپ پایان نامه به صورت کتاب در انتشارات خارجی

همچنین شما می‌توانید کتاب خود را به زبان انگلیسی چاپ کنید. برای این کار شما باید پایان نامه خود را ترجمه کرده و به صورت کتاب الکترونیکی در انتشارات خارجی چاپ کنید.

موسسه شریف یار سال‌هاست که در زمینه چاپ کتاب در انتشارات داخلی و خارجی فعالیت می‌کند.

موسسه شریف یار کلیه خدمات چاپ کتاب در انتشارات خارجی را در کمترین زمان ممکن و تیراژ دلخواه شما ارائه می‌نماید که این کتاب‌ها در وب سایت‌هایی نظیر آمازون (Amazon) و ایبی (eBay) به صورت الکترونیکی به فروش می‌رسد.