سفارش چاپ کتاب ارزان

سفارش چاپ کتاب ارزان

چاپ کتاب ارزان یکی از دغدغه‌های اصلی نویسندگان و دانشجویان کارشناسی ارشد است. بسیاری از نویسندگانی که می‌خواهند اولین کتاب خود را منتشر کنند و دانشجویانی که به دنبال تبدیل پایان نامه به کتاب هستند، در خیلی از موارد باید برای چاپ کتابشان هزینه‌ای را به ناشر بدهند.

موانع پیش رو برای چاپ کتاب

 هزینه چاپ کتاب در انتشارات مختلف متفاوت است. برخی از ناشران هزینه گزافی را در قبال انتشار این دسته از کتاب‌ها از دانشجویان دریافت می‌کنند. برخی از ناشران، علاوه بر هزینه چاپ کتاب، هزینه طراحی جلد، هزینه صفحه‌آرایی، ویراستاری و هزینه اخذ مجوز کتاب را جداگانه از دانشجو دریافت می‌کنند. به همین دلیل چاپ کتاب برای بسیاری از دانشجویان گران تمام می‌شود.

از طرف دیگر، بسیاری از دانشجویان به دنبال چاپ سریع و فوری پایان نامه خود به‌صورت کتاب هستند. یکی از بهترین راه‌ها برای تقویت رزومه برای جلسات مصاحبه‌ دکتری و مصاحبه‌های شغلی، چاپ کتاب است. همچنین بسیاری از متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور، برای گرفتن پذیرش و فاند تحصیلی باید رزومه قویی داشته باشند. با توجه به محدودیت زمانی برای اپلای کردن دانشجویان، آن‌ها تلاش می‌کنند تا در کم‌ترین زمان ممکن پایان نامه خود را به کتاب تبدیل می‌کنند.

به همین دلیل زمان و هزینه از مهم‌ترین عوامل در انتخاب ناشر در تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن است.

 ارزان‌ترین روش چاپ کتاب

دانشجویان عزیز برای این که بتوانند هزینه چاپ کتاب خود را کاهش دهند، چند گزینه پیش‌رو دارند. نخستین گزینه، تیراژ محدود کتاب است. نویسنده می‌تواند هر تعداد کتابی که می‌خواهد سفارش دهد حتی یک جلد. هر چه تعداد کتابی که دانشجو سفارش می‌دهد کم‌تر باشد، درنتیجه باید پول کمتری را خرج کند. راه بعدی برای چاپ ارزان و فوری کتاب، چاپ نسخه الکترونیکی کتاب است. شما می‌توانید کتاب خود را در کم‌ترین زمان در انتشارات بین‌المللی و وب‌سایت‌های آمازون و ایبی منتشر کنید.

بهترین ناشر برای چاپ کتاب ارزان

موسسه شریف یار با بهترین ناشران در داخل و خارج از کشور همکاری داشته و آماده تبدیل پایان نامه شما به کتاب و چاپ آن است. برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم انتهای صفحه را پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.