هزینه استخراج کتاب از پایان نامه چه میزان است؟

هزینه استخراج کتاب از پایان نامه چه میزان است؟

استخراج کتاب از پایان نامه علاوه بر این که امتیازاتی را برای مقطع دکترا به ویژه مرحله مصاحبه آن به دنبال دارد ، باعث می شود شخص به لحاظ علمی ترفیع رتبه پیدا کند و به راحتی از مزایای حاصل از جمله کسب امتیاز در مصاحبه‌های شغلی، استخدام، گرفتن پذیرش از دانشگاه معتبر در سراسر جهان و مهاجرت تحصیلی بهره مند شود. همچنین هزینه استخراج کتاب از پایان نامه نسبت به انجام کارهای پژوهشی دیگر بسیار ارزان و به صرفه تر خواهد بود و معمولا موسسات زیادی که در این زمینه تخصص دارند با کمترین هزینه، کار چاپ کتاب از روی پایان نامه را انجام می دهند .

نحوه محاسبه هزینه استخراج کتاب از پایان نامه

هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب بسیار کمتر از کارهای علمی دیگر مانند چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی است. امروزه موسسات بسیاری با زمینه تخصصی زیاد این کار را انجام می دهند . موسسات تخصصی علاوه بر این که با کمترین هزینه پایان نامه و رساله دکتری شما را به کتاب تبدیل می‌کنند، زمان کمتری را برای این کار صرف کرده و معمولا این کار در بازه ی زمانی کمتر از یک ماه انجام می دهند. هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب به تعداد جلدهایی که دانشجو سفارش می‌دهد، بستگی دارد . مسلما وقتی دانشجو جلدهای بیشتری را سفارش دهد، علاوه بر این که هزینه آن بیشتر می شود ، زمان بیشتری را نیز به خود اختصاص می دهد.

موسسات علمی معتبری وجود دارند که کار تبدیل پایان نامه  به کتاب را انجام می‌دهند. موسسه شریف یار با همکاری متخصصان مجرب آماده چاپ کتاب از پایان نامه شما است. خدمات ارائه شده در حوزه چاپ کتاب از پایان نامه عبارتند از:

در هرکدام از مراحل بالا از دانشجو نظرخواهی می‌شود. بعد از این که او جلد و صفحه آرایی کتاب را تایید کرد، کتاب استخراج شده از پایان نامه، منتشر خواهد شد.