خدمات چاپ سریع کتاب توسط تیم حرفه‌ای شریف یار

چاپ سریع و ارزان کتاب همیشه مخاطب را نگران کیفیت و ارزش محتوای اثر می‌کند. بلکه اگر چاپ کتاب را به موسسه‌ای با تجربه و حرفه‌ای بسپارید، کیفیت اثر حفظ شده و به راحتی می‌توانید از مزایای آن بهره‌مند شوید. چاپ کتاب مراحل بسیار پیچیده‌ای دارد. برخی از این مراحل اساساً در حوزه اختیارات ناشر نیست. برخی از مجوزهای چاپ کتاب کاملاً بستگی به ارشاد دارد و همین امر ممکن است چاپ کتاب را طولانی مدت کند. بنابراین به هیچ وجه چاپ کتاب برای مثال زیر یک هفته امکان‌پذیر نیست. فیپای کتاب یک پروسه بسیار زمان‌بر است و اخذ آن حداقل ۱۰ روز کاری طول می‌کشد. بنابراین روی قول‌هایی که ناشر به شما می‌دهد حسابی فکر کنید.

اما چاپ کتاب مراحل دیگری نیز دارد که کاملاً در اختیار ناشر است. برای مثال صفحه آرایی، چاپ، صحافی و ویراستاری کتاب از جمله خدماتی است که موسسه شریف یار با بیش از ۹ سال سابقه در امر چاپ انواع کتاب در سریع‌ترین زمان ممکن برای نویسندگان انجام خواهد داد.

چاپ سریع کتاب در موسسه شریف یار

چاپ و صحافی کتاب توسط تیم متخصص و با تجربه شریف یار با توجه به حجم و کیفیت کتاب شما در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. این موسسه با دارا بودن تیم حرفه‌ای متشکل از بهترین طراحان جلد و صفحه، صفحه آرا و دیگر عوامل بدون هدر دادن حتی یک ساعت تا پایان مرحله چاپ کتاب شما بر روی اثر شما تمرکز و وقت خواهند گذاشت.

بنابراین همان طور که می‌بینید چاپ کتاب در موسسه شریف یار به سریع‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود. تیم ما در کلیه مراحل چاپ کتاب از جمله اخذ مجوزها، اخذ فیپا، شابک و … شمارا همراهی خواهند کرد. شما همیشه می‌توانید روی چاپ سریع کتاب خود به صورت فیزیکی یا آنلاین در این موسسه حساب کنید.

فواید و مزایای چاپ سریع کتاب

چاپ کتاب از دیرباز یکی از علایق اثبات شده بشر است. انسان ذاتاً دوست دارد نوشته‌های خود را مکتوب کند و به چاپ برساند. نوشتن کتاب یعنی اشتراک عقاید و تفکرات و یافته‌های شما با اعضای یک جامعه. نویسندگان کتاب همواره جایگاه ویژه‌ای در جامعه دارند و می‌توانند بر روی عده زیادی از افراد تأثیر بگذارند.

شما ممکن است با خود بگویید که انسان‌های نخستین تنها دغدغه‌شان حفظ امنیت و تأمین مواد غذایی برای خود و خانواده‌شان بوده است. اما با کشفیاتی که از آن زمان به دست آمده می‌توانید کتیبه‌ها و سنگ نوشته‌های زیادی را بیابید که چیزهایی روی آن‌ها نوشته شده است. این امر نشان دهنده آن است که نگارش و چاپ کتاب هیچ‌گاه محدود به زمان و مکان خاصی نبوده است.

متأسفانه با وجود آنکه سرانه مطالعه در ایران بسیار پایین است. اما همچنان دشواری‌های زیادی بر سر چاپ کتاب در کشورمان وجود دارد. بنابراین اگر یک تازه وارد به دنیای نویسندگان هستید حتماً به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از اخذ مشاوره از تیم خبره در شریف یار بی‌گدار به آب نزنید. موسسه شریف یار این آمادگی را دارد تا با ارائه ارزان‌ترین نرخ‌های خدمات چاپ نظیر ویراستاری، صحافی و… چاپ سریع کتاب را برای همه نویسندگان عزیز کشورمان به انجام رساند. تنها کافی است با همکاران ما تماس بگیرید.

موانع چاپ سریع کتاب در ایران

به طور کلی موانع چاپ کتاب در ایران زیاد است. ما در این قسمت سعی داریم تا به بررسی مهم‌ترین موانع بپردازیم:

  • حمایت نکردن سرمایه‌گذاران، مؤسسات مالی و اعتباری و مهم‌تر از همه دولت از چاپ و انتشار کتاب.
  • کمبود نیروهای متخصص در زمینه نشر کتاب و همچنین نبود یک شیوه نامه کامل برای طراحی قالب کتاب.
  • ضعف امکانات لازم در زمینه چاپ کتاب نظیر کاغذ، فیلم و…
  • نبود برنامه ریزی و سیاستی مشخص که فرایند چاپ کتاب در ایران را تسهیل و حمایت کند.
  • فقدان جایگاه مناسب کتاب، کتابخانه و کتاب‌خوانی در جامعه ایرانی.
  • فرسودگی و کهنگی دستگاه و ابزارها چاپ.
  • عدم حمایت خوانندگان از نویسندگان نظیر دانلودهای غیرقانونی نسخه کتاب.
  • اشباع شدن برخی از موضوعات با کتاب‌های بی‌کیفیت.
  • عدم ویراستاری مناسب و عدم رعایت آیین نگارشی در چاپ کتاب.

روش‌های سرعت بخش در نگارش و چاپ کتاب

سریع‌ترین روش‌های نگارش کتاب تبدیل پایان نامه به کتاب و ترجمه کتاب است.

افرادی که به دنبال پذیرش در دانشگاه‌های خارج از کشور هستند و همچنین برای ارتقا رزومه علمی خود برنامه ریزی می‌کنند، همچنین اشخاصی که به دنبال استخدام در نهادهای آموزشی یا رؤیای استخدام شدن به عنوان هیات علمی را در سر می‌پرورانند می‌توانند از این دو روش برای چاپ سریع کتاب استفاده کنند.

تیم متخصص شریف یار در کمتر از یک ماه کار تبدیل پایان نامه به کتاب را انجام می‌دهند. آن‌ها همه این فرآیند که شامل تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب، صفحه آرایی، ویراستاری و طراحی جلد می‌شود در سریع‌ترین زمان ممکن انجام داده و اثر شما را در انتشارات خارجی و داخلی به انتخاب شما به چاپ می‌رسانند.

همچنین شما می‌توانید یک کتاب تخصصی انگلیسی که تاکنون به فارسی ترجمه نشده است را بیابید و شروع به ترجمه آن نمایید. تیم متخصص شریف یار همه مشاوره‌های لازم را در این امر در اختیار شما خواهند گذاشت.

ترجمه کتاب صنعتی نوظهور در دنیای نویسندگی به حساب می‌آید و در حال حاضر نویسندگان بزرگی در امر ترجمه کتب و متون به فعالیت می‌پردازند. برای ترجمه کتاب باید اصول متعددی را رعایت کنید. برای مثال ترجمه باید سلیس، روان و قابل درک باشد. برای همه اشخاص قابل درک بوده و از معادل‌های فارسی مناسب استفاده شود.

جمع بندی

چاپ کتاب به خصوص برای آن دسته از افرادی که به تازگی وارد دنیای نویسندگی شده‌اند بسیار دشوار بوده و امری کاملاً تخصصی به حساب می‌آید. موسسه شریف یار با دارا بودن تیم متخصص در ویراستاری ادبی و فنی، طراحی جلد کتاب، اخذ همه مجوزهای لازمه نظیر فیپا و … آماده یاری رساندن به نویسندگان عزیز در همه رشته‌ها و تخصص‌های آکادمیک و عمومی است. کافی است تا با مشاوران ما تماس بگیرید و آن‌ها مشاوره لازم را به شما ارائه خواهند نمود.