تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب

تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب

تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب یک شانس بسیار بزرگ برای فارغ‌التحصیلان این مقطع است تا با چاپ و انتشار کتاب، رزومه خود را تقویت کنند. اگر نمی‌دانید که چگونه پایان نامه ارشد خود را به کتاب تبدیل کنید، این پست از موسسه شریف یار را مطالعه کنید.

مزایای تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب

همان‌طور که می‌دانید این روزها خیلی از افراد، فوق‌لیسانس داشته و داشتن مدرک کارشناسی ارشد نسبتاً یک مدرک رایج و معمولی بین مردم است. وقتی آزمون‌های استخدامی مراکز دولتی برگزار می‌شود، مشاهده می‌شود که چند هزار نفر از فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته‌های مختلف در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند. یا وقتی که شما در آزمون دکترا قبول شده و برای مصاحبه دعوت می‌شوید، مشاهده می‌کنید که چند برابر ظرفیت دانشگاه برای مصاحبه دعوت شده‌اند. ممکن است با دیدن تعداد زیاد افراد در مصاحبه دکترا و یا در آزمون‌های استخدامی جا خورده و با خود بگویید که یعنی می‌شود من بین این همه افراد در این مصاحبه قبول شوم؟ در پاسخ باید گفت بله؛ فقط کافی است پیش از جلسه مصاحبه، رزومه خود را قوی‌تر کنید.

برای این‌که بتوانید در چنین رقابت‌هایی موفق شده و از دیگر داوطلبان و متقاضیان فراتر روید، بهتر است به چاپ کتاب و مقاله توجه کنید. افرادی که کتاب و مقاله چاپ شده دارند، نسبت به سایر افراد که فقط پایان نامه نوشته‌اند، امتیاز بیشتری در مصاحبه دکترا دریافت می‌کنند. همچنین شما با چاپ کتاب می‌توانید به کارفرما نشان دهید که شما در سال‌های گذشته سخت کار کرده و به موضوعات تخصصی رشته خود کاملاً مسلط هستید.

اما نوشتن مقاله و کتاب با موضوعات جدید، کاری سخت و زمان‌بر است و ممکن است سال‌ها وقت شما را بگیرد. تبدیل پایان نامه کارشناسی ارشد به کتاب و استخراج مقاله از پایان نامه یک فرصت بسیار عالی برای دانشجویان کارشناسی ارشد است. فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی می‌توانند در کمتر از یک ماه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند.

چاپ کتاب از پایان نامه کارشناسی ارشد

اگر می‌خواهید در کمتر از یک ماه دیگر در مصاحبه دکترا و یا یک مصاحبه شغلی مهم شرکت کنید، پیشنهاد ما به شما این است که پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کرده و در معتبرترین انتشارات داخلی و خارجی منتشر کنید. برای چاپ کتاب از پایان نامه در کمتر از یک ماه کافی است با متخصصان ما در موسسه شریف یار مشورت کنید. متخصصان و ویراستاران ما در موسسه شریف یار به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید پایان نامه خود را به فرمت کتاب درآورده، کتاب خود را صفحه‌آرایی کرده و آن را ویراستاری کنید. همچنین طراحان گرافیک موسسه شریف یار می‌توانند مسئولیت طراحی جلد کتاب شما را برعهده بگیرند و جلد کتاب شما را در کمترین زمان ممکن طراحی کنند. همچنین موسسه شریف یار با انتشارات خارجی و داخلی قرارداد داشته و می‌تواند کتاب شما را در سریع‌ترین زمان ممکن چاپ کند.

لینک‌های مفید دیگر را نیز مطالعه کنید:
چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم؟
چگونه مقاله ISI بنویسیم؟

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای مشاوره و یا سفارش از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 5 را به شماره 09020089129 پیامک کنید