نحوه استخراج کتاب از پایان نامه

نحوه استخراج کتاب از پایان نامه

با استخراج کتاب از پایان نامه می توانید ضمن اثبات کیفیت رساله از مزایای آن در مصاحبه کاری و تحصیلی استفاده کنید. موسسه شریف یار در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به شما کمک می کند به صورت تضمینی، کار پژوهشی خود را به کتاب تبدیل کنید.

چاپ کتاب از پایان نامه

تالیف و چاپ کناب یک مورد بسیار مهم در رزومه یک فرد می باشد. چاپ کتاب نیازمند فرایند پیگیری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. بسیاز از افراد با عدم آشنایی به این فرایند و همچنین هزینه بالای چاپ کتاب در تیراژ بالا از چاپ کتاب صرفنظر می نمایند. در موسسه شریف یار کلیه روند استخراج کتاب از پایان نامه و یا ترجمه کتاب، صفحه آرایی و طراحی جلد به همراه اخذ کلیه مجوزهای لازم و چاپ آن (تنها ۲۰ نسخه کتاب کافی است) را تنها در کمتر از یک ماه انجام می دهد.

هزینه چاپ کتاب از پایان نامه

تبدیل پایان نامه ارشد و یا دکتری به کتاب کم هزینه ترین و سریع ترین راه ممکن برای داشتن یک کتاب در زمینه فعالیت فرد می باشد.

محتوای کتاب استخراجی

محتوای یک کتاب همچون یک پایان نامه باید به گونه ای باشد که یک فرد میتدی در زمینه کتاب نوشته شده بتواند کاملا کتاب را درک نماید و در عین حال یک فرد متخصص در این زمینه هم محتوای تازه در آن پیدا کند. از همین رو استخراج کتاب یک فرایند بسیار تخصصی می باشد که نگارنده باید تخصص کافی را دارا باشد.

کیفیت کتاب مستخرج

یکی از موارد جانبی که در کیفیت کتاب مهم است نحوه ویراستاری، کاغذ استفاده شده و طراحی های مورد استفاده در محتوا و جلد کتاب می باشد. این موارد هم نیازمند یک متخصص می باشد. موسسه شریف یار این اطمینان را به کلیه متقاضیان می دهد که با بهره گیری از متخصصان حرفه در زمینه ویراستاری، طراحی و ارزیابی، کیفیت بالایی را در کتاب چاپ شده ارائه خواهد نمود.

چاپ همگانی و سامانمند را می­توان نقطه آغاز و محرک اصلی رشد روزافزون شگفت­انگیز دانش در چند صده گذشته دانست. کتاب از یک‌سو تفکرات نویسنده خود را از مرز زمان و مکان می­رهاند و از دیگر سو در آستانه همین رهایی خواسته و یا ناخواسته ماهیت خود را به محک نقد و بررسی وا می­گذارد تنها در چنین ساحتی و از برخورد دیدگاه­های گوناگون است که بشر گامی به بیش بر می­دارد.

موسسه فرهنگی با رویکردی جدید و متناسب با تغییرات در دنیای نوین، طرح توسعه کتاب­های گوناگون در برنامه انتشاراتی قرار داده است. این برنامه از یک­سو، متأثر از پیشرفت ها و نوآوری­های است که در سطح بین­الملی در زمینه­های آموزش علوم و فن­آوری رخ داده است و از سوی دیگر، متناسب با نیازهایی است که در جامعه دانشگاهی کشور بر اساس رشد و توسعه سال­های اخیر به لحاظ کیفی و کمی پدید آمده است.

انتشارات دانش پژوهان شریف یار

انتشارات دانش پژوهان شریف‌‌ یار با این نگرش در عرصه چاپ و نشر کتب علمی گام نهاده است. روند تولید آثار در این مجموعه علمی فرهنگی تمام مراحل پذیرش، داوری، ویراستاری فنی و ادبی، اخذ مجوز، چاپ و انتشار به هر دو شیوه «چاپ شمارگانی» و «چاپ در ازای سفارش» را در بر می­گیرد.

شما دانش ­پژوه ارجمند می­توانید آثار مکتوب یا چندرسانه­ ای، پیشنهادات همکاری و نظرات راهگشای خود را با فرستادن پیام با ما در میان بگذارید. همه تلاش ما این است که با نگاه کارشناسی و ایجاد یک فضای علمی به خلق آثاری پربار و نوآرانه توفیق یابیم و باور داریم که دستیابی به این خواسته تنها با همراهی شما مشتاقان حقیقی آموزش و پژوهش ممکن است.