سفارش چاپ مقاله isi تضمینی

چاپ مقاله ISI تقریباً یکی از خواسته‌های هر دانشجو یا فارغ‌التحصیل ارشد یا دکتری است. زیرا همان‌طور که می‌دانیم مقالات ISI، جزء معتبرترین مقالات هستند. اما باید در نظر داشت که ژورنال‌های ISI به‌راحتی هر مقاله‌ایی را اکسپت نمی‌کنند و مقاله شما حتماً باید از استانداردهای بالایی برخوردار باشد. علاوه بر این، پروسه چاپ مقاله به دلیل تقاضای بالا و داوری سخت‌گیرانه یک پروسه طولانی و وقت‌گیری است. مؤسساتی وجود دارند که با هزینه‌های بالایی این کار را برای دانشجویان انجام می‌دهند. اما بدون در نظر گرفتن این هزینه‌ها، آیا واقعاً می‌توان به این مؤسسات اعتماد کرد؟ چگونه می‌توانیم از صحت ادعاهای این مؤسسات در خصوص معتبر بودن ژورنال‌ها مطمئن شویم؟

برخی از این مؤسسات با تعداد محدودی از ژورنال‌ها کار می‌کنند که چندان هم معتبر نیستند. اما موسساتی نیز وجود دارند که لیستی از انواع ژورنال‌ها با اعتبارهای علمی مختلف را به شما معرفی می‌کنند. شما ابتدا باید اعتبار این  ژورنال‌ها را بسنجید. برای این کار بهترین روش استفاده از سایت impactfactor.ir است.

چاپ مقاله ISI

در قسمت مربوطه، ISSN یا همان کد ۸ رقمی شناسایی ژورنال را وارد نمایید تا اطلاعات مربوط به ژورنال را ببینید.

چاپ مقاله ISI

تصویر بالا ایمپکت فاکتور یا ضریب تأثیر یک ژورنال را در سال‌های مختلف نشان می‌دهد(هایلایت آبی). اساساً ضریب تأثیر ژورنال‌ها متغیر بوده و برای هرسال محاسبه می‌شود.

به‌این‌ترتیب می‌توانید از صحت ادعاهای این مؤسسات در خصوص ایمپکت فاکتور ژورنال موردنظر اطمینان حاصل کنید.

چرا اغلب دانشجویان برای چاپ مقاله ISI به موسسات مراجعه می کنند؟

همه‌ی افراد می‌توانند مقاله خود را به یک ژورنال ارسال نمایند. اما باید نکاتی را درنظر داشته باشند. اول اینکه ژورنال انتخاب شده باید معتبر و مرتبط با عنوان مقاله باشد. پیدا کردن ژورنال معتبر و مرتبط کار چندان سختی نیست. سایت‌هایی مانند sciencedirect.com که مربوط به موسسه الزویر است قسمتی به نام  Journal Finder دارند که با وارد کردن عنوان مقاله، ژورنال‌های متناسب را معرفی می‌کند.

اما این اول ماجرا است. بعد از یافتن ژورنال مرتبط باید ابتدا به سایت ژورنال بروید و قسمت مربوط به دستورالعمل‌هایی برای نویسندگان (Instructions for authors) را مطالعه نمایید. توجه داشته باشید که زبان سایت انگلیسی است. سپس از قسمت Submit می‌توانید ایمیل مربوط به ارسال مقاله را پیدا کرده و مقاله را همراه با نامه به سردبیر (cover letter)، ارسال نمایید. این نامه بسیارحائز اهمیت است. محتویات نامه به سردبیر به زبان انگلیسی بوده و باید به گونه‌ای باشد که سردبیر را قانع کند که مقاله ارزش بررسی کردن را دارد. درصورتی که مقاله برای بررسی اولیه پذیرفته شود توسط برخی از داوران بررسی می‌شود. به این عمل پییرریویو یا بررسی همکار می‌گویند. این افراد نظرات خود را درخصوص مقاله ارائه می‌دهند. نهایتاً این نظرات جمع‌بندی شده و تحت عنوان اصلاحیات برای شما ارسال می‌گردد. شما باید این اصلاحیات را با دقت مطالعه کرده و تصحیح نمایید. این پروسه ممکن است بسیار طولانی و وقت‌گیر باشد. یکی از مزایای برون‌سپاری چاپ مقاله، کوتاه کردن پروسه داوری و اکسپت است. البته به شرطی که در ابتدای کار اعتبار ژورنال‌ها توسط دانشجو سنجیده و تائید شود.

2 دیدگاه برای “سفارش چاپ مقاله isi تضمینی

  1. سلام هزینه مشاوره مقاله isi چقدره که از پایان نامه خودم استخراج بشه

    1. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عدد ۴ را به شماره ۰۹۰۲۰۰۸۹۱۲۹ پیامک کنید تا با شما تماس بگیریم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
9 + 12 =