کارگاه مقاله نویسی روانشناسی

مقاله نویسی چه به زبان انگلیسی و چه به زبان فارسی در همه رشته‌ها نیاز به مهارت خاصی دارد. که این مهارت‌ها در کلاس درس آموزش داده نمی‌شود و دانشجویان معمولاً به طور تجربی این مهارت‌ها را یاد می‌گیرند که این کار زمان‌بر است. و باعث می‌شود دانشجو خیلی از موقعیت‌های تحصیلی و شغلی را به دلیل نداشتن مقاله از دست دهد. صرف‌نظر از نوع مقاله (مقالات مروری، مقالات علمی پژوهشی و مقالات ISI)، روانشناسان، مانند سایر پژوهشگران علمی، تلاش می‌کنند که ایده‌هایشان را در قالب مقاله چاپ کنند تا از امتیاز مقاله در رزومه خود استفاده کنند.

اگرچه ممکن است نوشتن مقاله در روانشناسی در ابتدا دشوار به نظر برسد، اما یک راه مناسب برای یادگیری مقاله نویسی، شرکت در کارگاه‌های آموزشی مقاله نویسی روانشناسی است. کارگاه‌های آموزشی معمولاً دوره‌های آموزشی کوتاه هستند که بر مفاهیم خاص و یا توسعه یک مهارت خاص تمرکز می‌کنند. در کارگاه‌های مقاله نویسی، همه نکات مرتبط با نوشتن و چاپ مقاله توضیح داده می‌شود.

کارگاه مقاله نویسی روانشناسی در دانشگاه‌ها و موسسات مختلف

در دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی مختلف کارگاه‌های مقاله نویسی برگزار می‌شود. در کارگاه‌های آموزشی مقاله نویسی تمام جنبه‌های فرآیند چاپ مقاله به شرکت‌کنندگان در کارگاه آموزش داده می‌شود.  در چنین کارگاه‌هایی، سایت‌های علمی پژوهشی برای دانلود مقالات مختلف معرفی می‌شود. تا روانشناسان بتوانند آخرین مقالات چاپ شده را مطالعه کنند و از آن‌ها به عنوان پیشینه تحقیق در نگارش مقاله خود استفاده کنند. همچنین در کلاس‌های مقاله نویسی در مورد نحوه انتخاب موضوع و نوشتن مقاله، ساختار مقاله نویسی و قواعد مقاله نویسی آموزش داده می‌شود. همچنین نحوه انتخاب مجله، ضریب تاثیر مجلات، هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر، اکسپت و ریجکت مقاله و کاورلتر توضیح داده می‌شود. در کارگاه‌های روانشناسی، لیست مجلات علمی پژوهشی روانشناسی نیز ارائه می‌شود. اگر می‌خواهید در کارگاه‌های مقاله نویسی شرکت کنید حتماً در کارگاه‌های مقاله نویسی دانشگاه‌ها و موسسات معتبر شرکت کنید.

در موسسه شریف یار، کارگاه‌های مقاله نویسی روانشناسی برگزار می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شرکت در این کارگاه‌ها به لینک «دوره علمی پژوهشی» مراجعه کنید.

برای شرکت در دوره های مقاله نویسی اینجا کلیک کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
5 + 26 =