پژوهشنامه حقوق کیفری، یک مجله علمی پژوهشی است که دو بار در سال زیر نظر دانشگاه گیلان منتشر می‌شود. این مجله با شماره 2322-2328 ISSN مقالاتی را که در حوزه مسائل حقوقی نگاشته شده‌اند را منتشر می‌کند.

اگر نمی‌دانید که چگونه مقاله خود را در پژوهشنامه حقوق کیفری منتشر کنید، این مطلب را مطالعه کنید. در این مطلب نحوه سابمیت و ارسال مقاله به این نشریه با تصویر توضیح داده شده است.

چاپ مقاله در پژوهشنامه حقوق کیفری

برای ارسال مقاله به پژوهشنامه حقوق کیفری باید نخست در سامانه این مجله ثبت‌نام کنید. برای این کار به آدرس الکترونیکی ” https://jol.guilan.ac.ir/contacts?_action=signup” مراجعه کرده و فرم اطلاعات را با دقت پر کنید.

ثبت نام در پژوهشنامه حقوق کیفری

چند دقیقه بعد از ثبت‌نام، نام کاربری و رمز عبور شما به ایمیلتان ارسال می‌شود. حال به آدرس الکترونیکی “https://jol.guilan.ac.ir/contacts?_action=login ” مراجعه کرده و نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید. شما می‌توانید در این صفحه شخصی، مقاله خود را به مجله ارسال کنید.

پیگیری مقاله در سامانه پژوهشنامه حقوق کیفری

توجه کنید که پیگیری مقاله نیز فقط از طریق این سامانه امکان‌پذیر است.

همان‌طور که در شکل نشان داده شده، اگر سابمیت مقاله تکمیل نشده باشد، در سامانه در مقابل آن فرآیندی که ناقص مانده عدد 1 نشان داده می‌شود (شماره 1).

همچنین در طول داوری مقاله، اگر نیاز به اصلاح و بازنگری باشد، در سامانه به نویسنده مسئول مقاله نشان داده می‌شود (شماره 2).

اگر مقاله اکسپت یا پذیرفته شود، در سامانه (شماره 3) به نمایش درمی‌آید.

نحوه نگارش بخش‌های مختلف مقاله در لینک‌های زیر توضیح داده شده است:

قبل از سابمیت مقاله، حتما مقاله را به فرمت مجله دربیاورید. این فرمت در آدرس الکترونیکی ”
https://jol.guilan.ac.ir/journal/authors.note ” توضیح داده شده است. به این آدرس مراجعه کرده و مقاله را مطابق با دستورالعمل این نشریه بنویسید.