پذیرش سریع مقاله علمی پژوهشی

مقالات علمی را زمانی می توان معتبر دانست که توسط یک یا چند مجله چاپ شود یا توسط موسساتی علمی پذیرفته شوند. و یا توسط سایت های معتبر و مربوط به تخصص خود انتشار داده شوند. در برخی از موارد، فرد ممکن است نیاز سریع به انتشار و گرفتن پذیرش سریع مقاله از مجلات علمی پژوهشی داشته باشد. در این صورت باید چه کار کرد؟ بهترین و مطمئن ترین راه راهنمایی گرفتن از کسانی است که حداقل یکبار تجربه چاپ مقاله در مجلات معتبر را داشته و چم و خم راه را می‌دانند. شاید بپرسید چرا باید حتما از کسانی راهنمایی گرفت و یا درخواست کمک کرد. در این مقاله سعی داریم به این سوال پاسخ دهیم.

چرا یک راهنما برای پذیرش سریع مقاله علمی پژوهشی لازم است؟

برای پذیرش سریع مقاله علمی پژوهشی نمی توان به خود یا یک نفر متکی بود. زیرا اولا برای پذیرش سریع مقاله علمی پژوهشی لازم است که هر کدام از اعضای گروهی که نوشتن و ارسال مقاله را بر عهده گرفتن کاری را انجام دهند تا تمام این کارها سریعتر انجام گیرد. مثال بارزش مانند کاری است که نرم افزار دانلود منیجر در کامپیوتر می کند. این نرم افزار با بخش بخش کردن فایل موردنظر، هرکدام را جدا جدا دانلود می کند سپس آن را در نهایت به هم می‌چسباند و فایل را تحویل می دهد. در این جا نیز این اتفاق می افتد.

مورد دیگر برای پذیرش مقالات علمی در مجلات خارجی این است که برای انتشار مقاله در برخی از ژورنال‌ها باید به حساب مجله هزینه سابمیت و چاپ مقاله را به دلار و یا یورو واریز کرد و با توجه به مشکلات ارسال پول در ایران، این راهنمایی ها می توانند به شما کمک کنند تا این روند بسیار سریع تر انجام شده و منجر به چاپ مقاله در کوتاه‌ترین زمان شود.

از طرف دیگر، در فرآیند چاپ مقاله ممکن است نیاز به مکاتبه با داوران مجله باشد.

مشورت با افراد باتجربه و یا شرکت در کارگاه‌های مقاله نویسی به شما کمک می‌کند تا بتوانید همه کارهای مقاله، از نگارش تا چاپ مقاله را آموزش ببینید. 

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
30 + 13 =