سایت دانلود مقاله مگیران

برای شروع یک کار پژوهشی ابتدا باید پژوهش‌های قبلی را مطالعه کنید. این پژوهش‌ها در قالب مقاله‌ها، پایان‌نامه‌ها و کتاب‌ها نوشته می‌شوند. مقالات در ژورنال‌ها به چاپ می‌رسند و یا در کنفرانس‌ها ارائه داده می‌شوند. ژورنال‌ها (برای دسترسی محققان) در دیتا بیس‌ها یا پایگاه داده‌ها لیست می‌شوند. مانند:

sciencedirect.com

emeraldinsight.com

در داخل کشور نیز پایگاه داده‌هایی وجود دارد که ژورنال‌های داخلی را فهرست می‌نماید و شما می‌توانید با واردکردن عنوان تحقیق خود مقالات مشابه را بیابید. یکی از این پایگاه داده‌ها سایت مگیران است.

مگیران یکی از بزرگ‌ترین سایتهای مرجع مقالات فارسی است که از سال ۱۳۸۰ کار خود را آغاز کرده و طبق توضیحات موجود در سایت تاکنون حدود ۳۰۰۰ نشریه را پوشش داده است. خدمات این سایت شامل درج شناسنامه نشریه، طرح روی جلد و فهرست مطالب هر شماره و اقلام مقاله شناختی آنها با استفاده از مندرجات نشریه می‌باشد.

در این سایت شما می‌توانید لیست نشریات و ژورنال‌های داخلی را پیدا کنید. برای یافتن مقالات مشابه با عنوان موردنظرتان می‌توانید به آدرس زیر بروید و در قسمت جستجو عنوان خود را وارد نمایید.

magiran.com

مگیران
لیستی از مقالات مشابه با ذکر نام نویسنده و نام ژورنال نمایش داده می‌شود.

مگیران

البته این مقالات پولی هستند و فقط امکان دیدن چکیده را خواهید داشت برای دریافت فایل مقاله باید مبلغی را که سایت تعیین می‌کند پرداخت نمایید. پرداخت به صورت آنلاین است و مقاله موردنظر به ایمیل شما ارسال می‌شود.

برخی از دانشگاه‌ها، اشتراک عضویت این سایت را دارند و دانشجویان می‌توانند به‌رایگان مقالات را دریافت نمایند. البته با تعداد دانلود محدود روزانه.

2 دیدگاه برای “سایت دانلود مقاله مگیران

  1. ارتباط رهبری تحول افرین ب تغییرات سازمان با تاکید بر نقش میانجی هوش سیاسی مدیران

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
26 + 6 =