مقاله ISI

مقاله ISI به مقاله ای گفته می شود که در ژورنال های ISI چاپ شود. برای نگارش مقاله ISI باید کیفیت مقاله نوشته شده در حدی باشد که بتواند نتایج جدید را مطرح کند. همچنین اصول مقاله نویسی رعایت شده باشد و از نظر انگلیسی بدون اشکال باشد.

ایده مقاله نویسی ISI

برای نوشتن مقاله ISI می توان با طرح یک ایده و موضوع مناسب بر اساس مقالات چاپ شده شروع به نوشتن آن کرد. اساسا یک ایده و نوآوری خوب به ایده ای گفته می شود که بتواند نیاز جدیدی از نیازهای موجود در زندگی انسان را برطرف کند.

عنوان مقاله ISI

عنوان مقاله شامل یک جمله که طی آن نوآوری مقاله مطرح شده است و دربرگیرنده کلمات کلیدی مقاله می باشد.

در صفحه “نحوه انتخاب عنوان مقاله” به طور مفصل در مورد چگونگی انتخاب یک عنوان برای مقاله‌های علمی توضیح داده شده است.

چکیده مقاله ISI

چکیده مقاله شامل سه قسمت اصلی می باشد. قسمت اول مربوط به طرح عنوان و مسئله می باشد. در قسمت میانی کلیاتی از روش تحقیق مطرح میشود و در نهایت نتایج مهم موجود در مقاله را کلی و کیفی مطرح می کند.

برای مطالعه توضیحات بیشتر در مورد نوشتن چکیده مقالات علمی به صفحه “چکیده مقاله” مراجعه کنید.

کلمات کلیدی مقاله ISI

کلمات کلیدی شامل ۴ الی ۶ کلمه مهم از مقاله می باشد که نمایانگر موضوع بررسی شده می باشد. برای مطالعه توضیحات بیشتر در مورد نحوه نوشتن بخش‌های مختلف مقاله به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

نحوه نوشتن مقدمه مقاله

نحوه نوشتن روش تحقیق مقاله

نحوه نوشتن بحث و نتیجه گیری مقاله

نحوه نوشتن نتایج مقاله 

منابع مقاله ISI

منابع مقاله از مجلات معتبر ایمپکتدار ISI می باشد و از کنفرانس ها، پایان نامه ها و مقالات داخلی (فارسی) رفرنس داده نمی شود. بعد از اتمام نگارش مقاله از نرم افزار ویرایش مقالات انگلیسی و فارسی برای ادیت و ویرایش مقالات استفاده کنید.

سابمیت مقاله ISI

برای ارسال مقاله به مجلات ISI در ابتدا باید ژورنال متناسب با موضوع مقاله را انتخاب کرد. انتخاب ژورنال امری تخصصی و با اهمیت است. برای انتخاب مجله می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. راحت‌ترین راه این است که از لیست مجلات مورد تایید وزارت علوم یک مجله مناسب عنوان مقاله انتخاب کرد. دومین راه این است که از مجلات رفرنس های موجود در مقاله یکی را انتخاب کنیم. در غیر این صورت می توان از تیم تخصصی مقالات شریف یار مشاوره گرفت.

برای مشاوره و آموزش جهت چاپ مقاله ISI می توانید فرم سفارش انتهای صفحه را پر نمائید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای مشاوره یا سفارش از فرم زیر استفاده کنید

برای ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی از فرم زیر استفاده نمایید:

همچنین می توانید برای درخواست ثبت سفارش و دریافت خدمات کمک آموزشی عدد 4 را به شماره 09020089129 پیامک کنید