سفارش مقاله نویسی زبان انگلیسی

سفارش مقاله نویسی زبان انگلیسی

مقاله نویسی به زبان انگلیسی برای پژوهشگران، دانشگاهیان و دانشجویان بسیار مهم است. زیرا تقریباً اکثر مجلات معتبر و دارای ضریب تاثیر بالا در سراسر جهان، مقالات انگلیسی را چاپ می‌کنند. در ادامه طرز نوشتن مقاله به انگلیسی و برخی جملات آماده و پرکاربرد را بیان می‌کنیم.

طرز نوشتن مقاله به انگلیسی

برای نوشتن مقاله به زبان انگلیسی، چند مقاله که در حوزه کاری شما هستند را بخوانید تا با ساختار مقاله نویسی در رشته خود آشنا شوید. به طور کلی هر مقاله شامل

Title, Abstract, Introduction, Method, Results and discussion, Conclusion, Reference

 است. وقتی می‌خواهید مقاله خود را بنویسید، ابتدا عنوان، چکیده و مقدمه را ننویسید. پس از این که تحقیقات و آزمایشات خود را انجام دادید و داده‌ها و اطلاعات لازم را جمع‌آوری کردید، نخست نتایج و روش تحقیق خود را بنویسید. چون هر چیز دیگری که در مقاله می‌نویسید حول محور نتایج شما خواهد بود. بعد از این که روش تحقیق، بحث و نتیجه‌گیری را نوشتید، مقدمه را بنویسید و پس از آن چکیده و عنوان مقاله را بنویسید.

جملات آماده برای نگارش مقالات آکادمیک انگلیسی

در مقالات علمی و پژوهشی، صرف‌نظر از رشته، هدف این است که دیگران از نتایج پژوهش‌ها مطلع شوند. اما باید طوری نوشت که قابل‌فهم برای خواننده باشد. اما نوشتن یک مقاله علمی به زبان انگلیسی، یک چالش برای همه به ویژه برای افرادی است که انگلیسی زبان دوم آن‌هاست. در نگارش مقالات انگلیسی بهتر است اصول زیر را رعایت کنید و از جملات پیشنهاد شده استفاده کنید.

در مقدمه باید خلاصه‌ای از کارهای پژوهشگران قبلی و ادبیات تحقیق در زمینه کاری شما بیان شود. برای این کار می‌توان از جملات زیر استفاده کرد:

  …A and B conducted a research in 2010 and they concluded that

…In 2010, a study was done by A. He showed that

A و B نام نویسنده مقاله بررسی شده در ادبیات تحقیق است. و همچنین باید توضیح داده شود که چه چیزی در تحقیقات قبلی بررسی نشده و نادیده گرفته شده است که شما تصمیم گرفته‌اید آن را بررسی کنید. شما می‌توانید محدودیت‌های مقالات قبلی را با افعال و جملاتی مانند موارد زیر بیان کنید:

….These studies have emphasized on …, rather than on

…The research has tended to focus on …, rather than on

…Although the research has been devoted to …, rather less attention has been paid to

…ignored

…failed to consider

…concentrated on

…been limited to

در ادامه برای نوشتن هدف مقاله از جملاتی مانند موارد زیر استفاده کنید:

…This study was designed to evaluate

…The aim of the present study is to

برای نوشتن بخش روش تحقیق می‌توان از عبارت‌های زیر استفاده کرد:

…The data was analyzed

…The participants were interviewed

از جملات زیر برای نوشتن نتایج استفاده کنید:

 …Approximately half of

… Half of participants were

برای بیان محدودیت‌های تحقیق از جملاتی مانند موارد زیر استفاده کنید:

…The findings of this study are restricted to

….It should be noted that this study has examined only

برخی نکات مهم در نگارش مقاله

هنگامی که متن مقاله را می‌نویسید، از فعل‌های دوکلمه‌ای کمتر استفاده کنید. توصیه می‌شود که به جای “look into” از کلمه “investigate” و به جای “find out” از کلمه “discover” استفاده کنید. از ضمیر شخصی “I” و “We” کمتر استفاده کنید. و از کلمات مبهم مانند “thing” کمتر استفاده کنید. جملات خود را با “And” و “But” شروع نکنید.

کارگاه‌های آموزش مقاله نویسی به زبان انگلیسی در موسسه شریف یار برگزار می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

5 دیدگاه برای “سفارش مقاله نویسی زبان انگلیسی

  1. سلام مقالات ساینس دایرکت مقالات isi هستند یا نه کلا از کجا به مقالات isi دسترسی پیدا می کنند و از کجا بدونیم کدوم مجلات این مقاله ها را چاپ می کنند

    1. سلام دوست عزیز
      سوال شما قبلا در یکی از پست‌های سایت موسسه شریف یار به طور مفصل توضیح داده شده است. برای مشاهده پاسخ سوال خود، لطفا مطالب لینک “تشخیص ISI بودن مجله” را مطالعه کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
11 + 11 =