مجلات معتبر بین المللی ISI در رشته اقتصاد

همه دانشجویان و پژوهشگران از اهمیت و مزایای چاپ مقاله در مجلات علمی مطلع هستند. اما ژورنالی که شما مقاله‌تان را در آن چاپ می‌کنید، تاثیر زیادی روی دیده شدن مقاله، تعداد افرادی که مقاله شما را مطالعه کرده و درنهایت سایتیش مقاله دارد. بنابراین مهم است هنگام ارسال مقاله برای چاپ، تصمیم درستی گرفته و مجله‌ای معتبر انتخاب کنید.

حتی اگر شما قصد ندارید مقاله‌ای منتشر کنید، به‌عنوان یک دانشجو و محقق در رشته اقتصاد بهتر است مجلات معتبر بین المللی ISI در حوزه اقتصاد را بشناسید. چراکه شما می‌توانید به‌راحتی با مراجعه به وب‌سایت این نشریات علمی از جدیدترین پژوهش‌های انجام شده در رشته خود مطلع شوید و از مقالات چاپ شده برای انجام تحقیقات دانشگاهی خود به‌عنوان مقاله بیس استفاده کنید.  

به همین دلیل در این مطلب تمرکز ما بیشتر روی مجلات خارجی است. ازاین‌رو در ادامه چند مجله اقتصادی خارجی معتبر برای چاپ مقالات ISI در رشته اقتصاد معرفی شده است.

لیست نشریات و مجلات معتبر بین المللی (ISI) در حوزه اقتصاد

شما می‌توانید مقالات خود را با توجه به راهنمایی‌های بیان شده در صفحه “چگونه مقالات ‌ISI در رشته اقتصادی بنویسیم؟” نوشته و با استفاده از نرم‌افزارهای ویراستیار و گرامرلی ویرایش کرده و درنهایت در مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنید. در صفحه “مجلات علمی پژوهشی اقتصاد” لیست مجلات داخلی مورد تایید وزارت علوم در رشته اقتصاد ارائه شده است. مجلات و نشریاتی خارجی که جز ۱۰ مجله برتر در رشته اقتصاد هستند در ادامه لیست شده است.

American Economic Review, American Economic Association

Review of Economic Studies, Oxford University Press

Review of Financial Studies, Oxford University Press

The Quarterly Journal of Economics, Oxford University Press

Journal of Financial Economics, Elsevier

Journal of Finance, American Finance Association

Journal of Econometrics, Elsevier

Econometrica, Econometric Society

Journal of Economic Literature, American Economic Association

Journal of Political Economy, University of Chicago Press

چاپ مقاله در مجلات ISI اقتصاد

برای چاپ مقاله، مجله‌ای مناسب انتخاب کرده و به سایت ژورنال مراجعه کنید. سپس با توجه به دستورالعمل و فرمت بیان شده مقاله خود را نوشته و سپس به ژورنال ارسال کنید.

لینک‌های مفید دیگر را نیز مطالعه کنید:
Sjr
اچ ایندکس مجله
ضریب تاثیر مجلات علمی
ایمپکت فاکتور ژورنال‌ها

نحوه دانلود رایگان پایان نامه
نحوه تبدیل پایان نامه به کتاب
نحوه تهیه مقاله از پایان نامه

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
25 + 20 =