آموزش استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه

برخی از افراد برای تقویت رزومه کاری و شغلی خود نیاز به چاپ مقاله دارند، در صورتی که فرصت نوشتن مقاله را نیز نخواهند داشت. اگر شما جزو آن دسته از اساتید و دانشجویان مقاطع تحصیلی تکمیلی هستید که با این مشکل روبرو هستید، می توانید با کمک آموزش استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه این مشکل را مرتفع کنید.

استخراج  و چاپ مقاله از پایان نامه چیست؟

استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه برای چه مواردی کاربرد دارد. این سوالی است که بیشتر دانش پژوهان و دانشجویان مقاطع تکمیلی از خود می پرسند.

برخی از افراد برای تقویت رزومه کاری و شغلی خود نیاز به چاپ مقاله دارند، در صورتی که فرصت نوشتن مقاله را نیز نخواهند داشت.

همان طور که می دانید چاپ مقاله در مجله های معتبر برای افراد دارای تحصیلات تکمیلی یک امتیاز محسوب می شود.

اگر شما جزو آن دسته از اساتید و دانشجویان مقاطع تحصیلی تکمیلی هستید که با این مشکل روبرو هستید، می توانید با کمک استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه این مشکل را مرتفع کنید.

در نگاه اول شاید این موضوع ساده به نظر برسد، اما در واقع استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه یک موضوع کاملا حرفه ای و تخصصی است.

همان طور که می دانید پایان نامه نتیجه ی یک مطالعه و تحقیق عمیق در رابطه با یک موضوع است در کل پایان نامه یک کار قوی تحقیقاتی است. در صورتی که در مقاله ما مباحث خاصی را مطرح کرده و به صورت کوتاه به آن می پردازیم.

گمان نکنید که با چند کپی پیس ساده می شود یک مقاله از پایان نامه استخراج کرد. در نظر داشته باشید که پایان نامه از چند فصل تشکیل شده در صورتی که مقاله از بخش های کوتاهی تشکیل می شود.

پس این امر مستلزم دقت و ظرافت خاصی است. به همین دلیل باید استخراج وچاپ مقاله از پایان نامه به شکل حرفه ای و تخصصی انجام بگیرد.

اگر قصد استخراج وچاپ مقاله از پایان نامه خود را دارید در ابتدا باید مجله ای معتبر را انتخاب کرده و دقت کنید که دامنه کاری آن به تخصص شما ربط داشته باشد. سپس با توجه به استاندارد های مجله مورد نظرتان به استخراج مقاله بپردازید.

مقاله خود را برای پذیرش به مجلات مورد نظرتان  ارسال کنید. اگر مشغول نوشتن پایان نامه هستید می توانید از فرصت استفاده کرده و در همین زمان مقاله خود را نیز نگارش کنید. در کل شما در هنگام استخراج مقاله پایان نامه خود را به عنوان یک منبع قرار داده اید.

برخی پایان نامه ها قابلیت استخراج چند مقاله را دارند که در این صورت باید از عناوین جداگانه و شیوه نوشتن متفاوت استفاده کنید تا به دلیل شباهت مجله مورد نظر مقاله  شما را ریجکت نکند. در کل شما در هنگام استخراج مقاله پایان نامه خود را به عنوان یک منبع قرار داده اید.

در صورتی که استخراج  وچاپ مقاله از پایان نامه به دقت صورت بگیرد قابلیت چاپ در مجله های معتبر نظیر  isi , isc , pubmed , jcr , scopus خواهند داشت. در پایان شما می توانید یک رزومه درخشان کاری یا شغلی داشته باشید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Solve : *
14 + 4 =